Наша клиника

Ада Ветеринарные онкологические и гематологические консультации


Наша команда

Услуги, которые мы предоставляем

Консультации По Онкологии

Консультации По Онкологии

Самый важный шаг в лечении рака - это правильный диагноз болезни. При онкологическом консультировании все варианты лечения оцениваются путем изучения клинических данных пациента. С помощью метода диагностики, называемого стадированием, определяется степень рака и разрабатываются стратегии лечения.
Стадия

Стадия

Стадия - это точное определение степени рака. Путем определения типа, степени и стадии рака определяются излечимость заболевания, возможная частота метастазов и методы лечения.
Патология

Патология

Результаты патологии, которые исследуют раковые клетки и ткани под микроскопом, используются для точного определения типа рака и, таким образом, для планирования необходимого лечения. Точная интерпретация патологических данных так же важна, как и правильный сбор.
İleri Görüntüleme

İleri Görüntüleme

İleri görüntüleme teknikleri, vücut içinin üç boyutlu görüntülerini sunarak kanserin tüm kapsamıyla anlaşılmasına olanak sağlamaktadır. Evcil hayvanlara MR (manyetik rezonans görüntüleme), CT (bilgisayarlı tomografi) ve PET (pozitron emisyon tomografi) tarama uygulanabilmektedir.
Kanser Cerrahisi

Kanser Cerrahisi

Kanser tedavisi için yapılan cerrahi müdahalelerde temel amaç kanserli doku veya tümörün bulunduğu bölgeden tamamen çıkarılmasıdır. Evcil hayvanlarda kanserin tedavisi, teşhisi, yayılma durumunun belirlenmesi ve bazı durumlarda önüne geçilmesinde önemli bir rol oynayan cerrahi operasyonlar, pek çok vakada tedavinin ilk adımı olmaktadır.
Kemoterapi

Kemoterapi

Kemoterapi ilaçları hızla yayılan kanserli hücrelerin bölünerek çoğalma kabiliyetlerine zarar vererek kanser hücrelerini öldürmektedir. Veterinerlikte kullanılan kemoterapi ilaçları ile çoğu hayvanda yan etkiler ya hiç görülmemekte, ya da minimal olmaktadır.
Elektrokemoterapi

Elektrokemoterapi

Elektrokemoterapi ile normalde hücre zarından geçemeyen kemoterapi ilaçlarının kanserli hücrelerin içerisine ulaşması sağlanır. Elektrokemoterapi tedavi süresinin kısalığı, düşük dozlarda ilaç kullanımı, sistemik yan etkileri olmaması, bağışıklık sistemini aktive etmesi gibi ek kazanımları ve yüksek başarı oranıyla hekimler tarafından pek çok vakada tercih edilmektedir.
Radyoterapi

Radyoterapi

Günümüzde radyoterapi sayesinde kanser tedavisinde büyük başarılara imza atılmaktadır. Veteriner tıpta radyasyon terapisinin pek çok uygulama alanı bulunmaktadır. Radyoterapi bazı durumlarda (bölgesel lenfoma gibi) tek başına tedavi olarak kullanılabileceği gibi, genellikle cerrahi operasyon ve kemoterapiyle bir arada kullanılır ve ağrı kontrolü için de radyoterapiye başvurulur. Bölgesel bir tedavi olduğu için yaygın tümörlerde kullanımı sınırlıdır. 

Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetler

Kliniğimizde immünoterapi, hormonal tedavi, kriyocerrahi, antianjiogenik terapi ve metronomik terapi hizmetleri de sunulmaktadır.
Услуги
Услуги
Kanser tanısı konan evcil hayvanların pek çoğu, doğru tedaviyle normal yaşam sürelerini sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmekte, tedavi süreçlerinde ise yaşam kalitelerinde ciddi bir etki görülmemektedir.
Интервью
Интервью
Hasta sahiplerimizin dostlarının tedavi süreçlerinde yaşadıkları deneyimleri bulabileceğiniz röportajlarda, kanser tedavisi sürecini ve kliniğimizi yakından tanıyabilirsiniz.
Библиотека
Библиотека
Onkolojik konularla ilgili makalelerin yer aldığı kütüphane bölümünde, hasta sahiplerinin lenfoma ve tedavi yöntemleri gibi merak ettiği soruları cevaplayan içeriklere yer verilmektedir. Buradan güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.
СОЦИАЛЬНЫЕ МЕДИА
ADA VETERİNER ONKOLOJİ KLİNİĞİ Levent Mah. Sülün Sokak No: 14 1. Levent - Beşiktaş - İstanbul / TÜRKİYE +90 212 324 67 32 - info@veterineronkoloji.com
Этот сайт подготовлен с использованием инфраструктуры Neta Website
На нашем веб-сайте используются файлы cookie для повышения качества обслуживания. Используя наш веб-сайт, вы принимаете политику использования файлов cookie.
Поддержка WhatsApp